Bezdrátové telefony | Bezdrátové telefony Bezdrátové telefony | Bezdrátové telefonyHlavní strana >Bezdrátové telefony > Panasonic KX-TGE110FXB
Bezdrátové telefony Siemens Gigaset a Panasonic pro připojení na běžnou telefonní linku a ISDN

Bezdrátový telefon Panasonic KX-TGE110FXB


Panasonic KX-TGE110FXB

Bezdrátový telefon Panasonic KX-TGE110FXB Panasonic KX-TGE110FXB je jednoduchý bezdrátový telefon na klasickou pevnou analogovou linku určen především pro seniory, kterým nabídne jednoduché používání a zvýšenou hlasitost ve sluchátku. Základní paramtry: DECT, GAP, 1,7" velký černobílý podsvícený displej, CLIP - identifikace volajícího, zmeškané hovory, telefonní seznam až pro 50 kontaktů, 3 tlačítka jednotlačítkové volby !!! REDIAL - možnost opětovného vytočení až 10 posledně volaných čísel, hlasitý odposlech, vyzvánění - 5 útovní hlasitosti + 5 vyzváněcích tónů,
bez DPH: 826 Kč
s 21% DPH: 999 Kč
Množství:

Související výrobky:
Panasonic KX-TGE210 FXN Panasonic KX-TGE210 FXN
Komfortní bezdrátový telefon na klasickou analogovou linku Panasonic KX-TGE210FXN s 1,8" podsvíceným LCD displejem. Jednoduché ovládání, snadná kontrola hlasitosti, extra velká písmena, velká tlačítka. Kompatibilní s naslouchátkem. Vyšší hlasitost ve sluchátku. Telefonní seznam až na 150 jmen. Telefon podporující plný duplex. Kompatibilní s přídavným zvonkem JW102. Barva bílá. bez DPH:s 21% DPH:
1 156 Kč 1 399 Kč
Panasonic KX-TGE210 FXN DUO Panasonic KX-TGE210 FXN DUO
Cenově výhodná sada komfortního bezdrátového telefonu na klasickou analogovou linku Panasonic KX-TGE210FXN s 1,8" podsvíceným LCD displejem. Možnost přepojování hovoru na jiné sluchátko, interní bezplatné hovory. Jednoduché ovládání, snadná kontrola hlasitosti, extra velká písmena, velká tlačítka. Kompatibilní s naslouchátkem. Vyšší hlasitost ve sluchátku. Telefonní seznam až na 150 jmen. Telefon podporující plný duplex. Obsahuje základnu + sluchátko č.1 a nabíjecí misku se sluchátkem č.2. Kompatibilní s přídavným zvonkem JW102. Barva bílá. bez DPH:s 21% DPH:
2 148 Kč 2 599 Kč
Baterie AAA 800 mAh VARTA Baterie AAA 800 mAh VARTA
Značková mikrotužková baterie VARTA - AAA 1,2V / 800mAh - jedná se o prémiový akumulátorový článek, vyvinutý speciálně pro sluchátka bezdrátových telefonů. Vhodné pro bezdrátové telefony Siemens Gigaset a Panasonic. Tyto články však mohou být použity i pro bezdrátové telefony jiných značek, které používají tyto články velikosti AAA (LR03). Nepoužívejte pro jiná zařízení, než je určeno. Cena za 1 kus. bez DPH:s 21% DPH:
82 Kč 99 Kč
Doro MemoryPlus 319i AS CZ Doro MemoryPlus 319i AS CZ
Doro MemoryPlus 319i je klasický stolní telefon, určený převážně pro seniory, kterými je oblíbený a to pro svou jednoduchost a přehlednost. Jedná se o špičkový model renomovaného výrobce DORO. Popis: velká tlačítka s velkými číslicemi, které jsou schovány pod odnímatelnou krytkou, 4 veliké obrázkové klávesy rychlé volby, tlačítko pro extra vysokou hlasitost ve sluchátku (+15dB !!!), vysoce citlivý mikrofon, paměť pro opětovné volání posledního čísla, které bylo vytočeno. bez DPH:s 21% DPH:
2 058 Kč 2 490 Kč
Doro PhoneEasy 311 AS CZ Doro PhoneEasy 311 AS CZ
Doro PhoneEasy 311 je klasický stolní telefon, určený převážně pro seniory, kterými je oblíbený a to pro svou jednoduchost a přehlednost. Jedná se o základní model renomovaného výrobce DORO. Popis: velká tlačítka s velkými číslicemi, 3 paměti rychlé volby, paměť pro opětovné volání posledního čísla, které bylo vytočeno, regulace hlasitosti sluchátka, 3 melodie zvonění s mechanickým nastavením hlasitosti, světelná signalizace příchozího hovoru, možnost montáže na zeď, bezproblémová kompatibilita s naslouchadly. Barva bílá. bez DPH:s 21% DPH:
818 Kč 990 Kč
Doro PhoneEasy 331 AS CZ Doro PhoneEasy 331 AS CZ
Doro PhoneEasy 331 je klasický stolní telefon, určený převážně pro seniory, kterými je oblíbený a to pro svou jednoduchost a přehlednost. Jedná se o oblíbený model renomovaného výrobce DORO. Popis: velká tlačítka s velkými číslicemi, 3 veliké obrázkové klávesy rychlé volby, paměť pro opětovné volání posledního čísla, které bylo vytočeno, regulace hlasitosti sluchátka, velmi hlasité zvonění s mechanickým nastavením hlasitosti, světelná signalizace příchozího hovoru, možnost montáže na zeď, bezproblémová kompatibilita s naslouchadly. Nepotřebuje baterie !!! Barva bílá. bez DPH:s 21% DPH:
1 231 Kč 1 490 Kč
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Bezdrátové telefony pro pevnou telefonní linku. Telefony se záznamníkem, zobrazení čísla volajícího, sms zprávy a jiné funkce. Specializovaný obchod kancelářské techniky Modřanská 1061 Praha 4
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 panasonic kx-tge110fxb EMS1214-1717-58