Bezdrátové telefony | Bezdrátové telefony Bezdrátové telefony | Bezdrátové telefonyHlavní strana >Bezdrátové telefony > Swissvoice eSence color
Bezdrátové telefony Siemens Gigaset a Panasonic pro připojení na běžnou telefonní linku a ISDN

Bezdrátový telefon Swissvoice eSence color


Swissvoice eSence color

Bezdrátový telefon Swissvoice eSence color Stylový bezdrátový telefon Swissvoice eSence color s barevným displejem 1,8" je určen pro milovníky designu. Disponuje těmito funkcemi: DECT, GAP, CLIP, SMS, telefonní seznam na 250 čísel, paměť pro odchozí volání až 20 čísel, měření délky hovoru, 20 polyfonních vyzváněcích tónů, nastaveni hlasitosti vyzvánění, napájení sluchátka - akumulátor 3,7 V/550 mAh, barva bílá. Výrobce: Swissvoice. Distribuce: ČR !
bez DPH: 1 492 Kč
s 21% DPH: 1 805 Kč
Množství:
Swissvoice eSence color Swissvoice je švýcarská společnost. Založená p. Reinholdem Trümbem roku 1893. Je jedním z lídrů v prodeji telefonních terminálů na Evropském trhu.Jejím posláním je především vývoj a výroba vysoce kvalitních zařízení a řešení. Strategií Swissvoice je optimálně identifikovat potřeby svých zákazníků a provozovatelů telekomunikačních sítí. Specializujeme se na prodej zařízení pro přenos dat a hlasu, jako jsou bezdrátové a kabelové terminály a mobilní telefony.


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Bezdrátové telefony pro pevnou telefonní linku. Telefony se záznamníkem, zobrazení čísla volajícího, sms zprávy a jiné funkce. Specializovaný obchod kancelářské techniky Modřanská 1061 Praha 4
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 swissvoice esence color EMS1214-1719-13