Dveřní komunikátory | Dveřní komunikátory Dveřní komunikátory | Dveřní komunikátoryHlavní strana >Dveřní komunikátory > Helios RFID čtečka
Dveřní telefony pro telefonní ústředny, na běžnou vnitřní pobočkovou telefonní linku. Videointerkom systémy s přenosem na bezdrátové telefony Panasonic.

Dveřní telefon Helios RFID čtečka


Helios RFID čtečka

Dveřní telefon Helios RFID čtečka Čtecí modul identifikačních čipových karet APS mini je určen pro jednoduché aplikace řízení přístupu a evidence docházky osob pomocí čipových karet. Je vhodný jak pro samostatný (autonomní) pracovní režim, tak i pro práci na datové sběrnici čtecích modulů. Použití pouze pro Helios bez klávesnice.
bez DPH: 5 867 Kč
s 21% DPH: 7 099 Kč
Množství:

Související výrobky:
Helios RFID klíčenka čip Helios RFID klíčenka čip
Čipová klíčenka pro modul řízení přístupu systému Helios. bez DPH:s 21% DPH:
57 Kč 69 Kč
Helios RFID karta Helios RFID karta
Čipová karta pro modul řízení přístupu systému Helios. bez DPH:s 21% DPH:
49 Kč 59 Kč
Helios RFID čtečka plus Helios RFID čtečka plus
Čtecí modul identifikačních čipových karet APS mini je určen pro jednoduché aplikace řízení přístupu a evidence docházky osob pomocí čipových karet. Je vhodný jak pro samostatný (autonomní) pracovní režim, tak i pro práci na datové sběrnici čtecích modulů. Použití pouze pro Helios s klávesnicí. bez DPH:s 21% DPH:
5 867 Kč 7 099 Kč
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Dveřní telefony s připojením analogovou telefonní linkou. Dveřní komunikátorty pro telefonní ústředny všech značek.
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 helios rfid čtečka EMS1214-1715-10