Dveřní komunikátory | Dveřní komunikátory Dveřní komunikátory | Dveřní komunikátoryHlavní strana >Dveřní komunikátory > Helios RFID klíčenka čip
Dveřní telefony pro telefonní ústředny, na běžnou vnitřní pobočkovou telefonní linku. Videointerkom systémy s přenosem na bezdrátové telefony Panasonic.

Dveřní telefon Helios RFID klíčenka čip


Helios RFID klíčenka čip

Dveřní telefon Helios RFID klíčenka čip Čipová klíčenka pro modul řízení přístupu systému Helios.
bez DPH: 57 Kč
s 21% DPH: 69 Kč
Množství:

Související výrobky:
Helios RFID karta Helios RFID karta
Čipová karta pro modul řízení přístupu systému Helios. bez DPH:s 21% DPH:
49 Kč 59 Kč
Helios RFID čtečka plus Helios RFID čtečka plus
Čtecí modul identifikačních čipových karet APS mini je určen pro jednoduché aplikace řízení přístupu a evidence docházky osob pomocí čipových karet. Je vhodný jak pro samostatný (autonomní) pracovní režim, tak i pro práci na datové sběrnici čtecích modulů. Použití pouze pro Helios s klávesnicí. bez DPH:s 21% DPH:
5 867 Kč 7 099 Kč
Helios RFID čtečka Helios RFID čtečka
Čtecí modul identifikačních čipových karet APS mini je určen pro jednoduché aplikace řízení přístupu a evidence docházky osob pomocí čipových karet. Je vhodný jak pro samostatný (autonomní) pracovní režim, tak i pro práci na datové sběrnici čtecích modulů. Použití pouze pro Helios bez klávesnice. bez DPH:s 21% DPH:
5 867 Kč 7 099 Kč
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Dveřní telefony s připojením analogovou telefonní linkou. Dveřní komunikátorty pro telefonní ústředny všech značek.
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 helios rfid klíčenka čip EMS1214-1715-11