Dveřní komunikátory | Dveřní komunikátory Dveřní komunikátory | Dveřní komunikátoryHlavní strana >Dveřní komunikátory > Helios RFID karta
Dveřní telefony pro telefonní ústředny, na běžnou vnitřní pobočkovou telefonní linku. Videointerkom systémy s přenosem na bezdrátové telefony Panasonic.

Dveřní telefon Helios RFID karta


Helios RFID karta

Dveřní telefon Helios RFID karta Čipová karta pro modul řízení přístupu systému Helios.
bez DPH: 49 Kč
s 21% DPH: 59 Kč
Množství:

Související výrobky:
Helios RFID klíčenka čip Helios RFID klíčenka čip
Čipová klíčenka pro modul řízení přístupu systému Helios. bez DPH:s 21% DPH:
57 Kč 69 Kč
Helios RFID čtečka plus Helios RFID čtečka plus
Čtecí modul identifikačních čipových karet APS mini je určen pro jednoduché aplikace řízení přístupu a evidence docházky osob pomocí čipových karet. Je vhodný jak pro samostatný (autonomní) pracovní režim, tak i pro práci na datové sběrnici čtecích modulů. Použití pouze pro Helios s klávesnicí. bez DPH:s 21% DPH:
5 867 Kč 7 099 Kč
Helios RFID čtečka Helios RFID čtečka
Čtecí modul identifikačních čipových karet APS mini je určen pro jednoduché aplikace řízení přístupu a evidence docházky osob pomocí čipových karet. Je vhodný jak pro samostatný (autonomní) pracovní režim, tak i pro práci na datové sběrnici čtecích modulů. Použití pouze pro Helios bez klávesnice. bez DPH:s 21% DPH:
5 867 Kč 7 099 Kč
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Dveřní telefony s připojením analogovou telefonní linkou. Dveřní komunikátorty pro telefonní ústředny všech značek.
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 helios rfid karta EMS1214-1715-11