Gigaset Security | Gigaset Security Gigaset Security | Gigaset SecurityHlavní strana >Gigaset Security > Gigaset elements ethernetový kabel 5m
Gigaset security - bezdrátový alarm s aplikací pro chytrý telefon a web

Gigaset Alarm Gigaset elements ethernetový kabel 5m


Gigaset elements ethernetový kabel 5m

Gigaset Alarm Gigaset elements ethernetový kabel 5m Gigaset elements ethernetový kabel je připojovací kabel určený k sadě Gigaset elements Security pro připojení základní jednotky k internetu (Starter Kit Security). Délka kabelu 5m.
bez DPH: 157 Kč
s 21% DPH: 190 Kč
Množství:

Související výrobky:
Gigaset elements ethernetový kabel 10m Gigaset elements ethernetový kabel 10m
Gigaset elements ethernetový kabel je připojovací kabel určený k sadě Gigaset elements Security pro připojení základní jednotky k internetu (Starter Kit Security). Délka kabelu 10m. bez DPH:s 21% DPH:
322 Kč 390 Kč
Gigaset elements Security instalace Gigaset elements Security instalace
Gigaset elements Security instalace - jedná se o hodinovou sazbu pro instalaci bezdrátového bezpečnostního systému Gigaset elements Security. Přestože se jedná o systém, který zvládne nainstalovat běžný uživatel, stává se, že ne každý uživatel na to má čas, nebo chuť. Proto je možné se s instalací tohoto systému obrátit na naše servisní techniky. Doba instalace závisí na konkrétní konfiguraci daného systému. Ve velké většině případů se jedná o 1 - 2 hodiny. K tété ceně ještě účtujeme dopravu. Více informací na telefoním čísle 244 911 711. bez DPH:s 21% DPH:
650 Kč 787 Kč
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Gigaset elements - bezdrátový zabezpečovací zařízení pro byty a domy s kapacitou a 48 senzorů a aplikací pro mobilní telefon a web
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 gigaset elements ethernetový kabel 5m EMS1214-1714-30