Náhlavní soupravy | Náhlavní soupravy Náhlavní soupravy | Náhlavní soupravyHlavní strana >Náhlavní soupravy > Plantronics Voyager Legend
Náhlavní soupravy pro stolní telefony, bezdrátové telefony, IP telefony a call centra

Náhlavní souprava Plantronics Voyager Legend


Plantronics Voyager Legend

Náhlavní souprava Plantronics Voyager Legend Bezdrátová bluetooth nahlavní souprava vhodná pro mobilní telefony, tablety a další zařízení s bluetooth. Plantronics Voyager Legend je první skutečně inteligentní bluetooth náhlavní souprava. Poskytuje Vám nepřekonatelně čistý zvuk a pohodlí po celý den, trojitý mikrofon dokonale odruší okolní hluk a vítr, technologie Smart Senso pozná, kdy chcete hovořit. Stačí nasadit náhlavní soupravu na ucho a hovor přijmete bez mačkání tlačítka. Pokud již soupravu máte na uchu, Voyager Legend Vám oznámí kdo volá a čeká na Váš příkaz, zda hovor přijmout nebo ignorovat. Stav baterie může jednoduše zkontrolovat na Vašem iPhonu nebo na smartfonu s Androidem.
bez DPH: 5 331 Kč
s 21% DPH: 6 450 Kč
Množství:


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Náhlavní soupravy pro telefony stolní, ip a bezdrátové telefony. Náhlavní soupravy pro callcentra. Specializovaný obchod a servis telefonů Praha 4 Modřanská 1061.
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 plantronics voyager legend EMS1214-1718-34