Nahrávání hovorů | Nahrávání hovorů Nahrávání hovorů | Nahrávání hovorůZáznamník hovorů
Hlavní strana >Nahrávání hovorů  ( 7 položek )
Nahrávání telefonních hovorů, záznam hovorů digitálních linek, nahrávání IP telefonů

NAHRÁVÁNÍ HOVORŮ

Nahrávání hovorů ATEL-70 Nahrávání hovorů ATEL-70
Nahrávání telefonních hovorů s propojením na klasickou analogovou telefonní linku s kapacitou 70 hodin záznamu. Režim automatické nahrávání včech hovorů nebo manuální režim záznamu pouze hovorů vybraných. Profesionální kvalita záznamu díky vzorkování 44kHz, soubor s kompresí mp3 je ukládán na vloženou SD kartu (součást balení, obsahuje licencní klíč). Počet záznamů je neomezený, až do celkové kapacity 70 hodin. Při zaplnění paměti nové záznamy nahrazují záznamy staré, k dispozici je 70 hodin posledních hovorů. Poslech hovorů je možný přímo na zařízení (vestavěný reproduktor a audio výstup) nebo po vyjmutí SD karty je možný poslech, kopírování a mazání na PC. bez DPH:s 21% DPH:
4 124 Kč 4 990 Kč
Nahrávání hovorů ATEL-280 Nahrávání hovorů ATEL-280
Nahrávání telefonních hovorů s propojením na klasickou analogovou telefonní linku s kapacitou 280 hodin záznamu. Režim automatické nahrávání včech hovorů nebo manuální režim záznamu pouze hovorů vybraných. Profesionální kvalita záznamu díky vzorkování 44kHz, soubor s kompresí mp3 je ukládán na vloženou SD kartu (součást balení, obsahuje licencní klíč). Počet záznamů je neomezený, až do celkové kapacity 280 hodin. Při zaplnění paměti nové záznamy nahrazují záznamy staré, k dispozici je 280 hodin posledních hovorů. Poslech hovorů je možný přímo na zařízení (vestavěný reproduktor a audio výstup) nebo po vyjmutí SD karty je možný poslech, kopírování a mazání na PC. bez DPH:s 21% DPH:
4 537 Kč 5 490 Kč
Smart Record - nahrávání hovorů Smart Record - nahrávání hovorů
Smart Record je kvalitní zařízení včetně SW pro nahrávání telefonních hovorů do PC. Využití: nahrávání telefonních hovorů, nahrávání jednání v místnosti , přehledná archivace, třídění, vyhledávání, pro analogové i digitální telefony, připojení do portu USB vašeho PC. Zařízení můžete ovládat prostřednictvím programu v PC a tlačítky na stolní konzoli. Automatická nebo manuální aktivace, nastavení citlivosti, start s malým zobrazením přehrávače. Zapojení konzole Smart Record - mezi sluchátko a stolní telefon. bez DPH:s 21% DPH:
6 603 Kč 7 990 Kč
Nahrávání hovorů VIDICODE PICO Nahrávání hovorů VIDICODE PICO
Nahrávání telefonních hovorů do PC - toto zařízení umožňuje nahrávání telefonních hovorů do Vašeho PC přes USB konektor. Předností je snadná instalace - zapojuje se mezi stolní telefon a mikrotelefonní sluchátko. V PC je přehledná archivace, třídění a vyhledávání. Použití pro analogové i digitální stolní telefony. Připojení na PC je také jednoduché pomocí USB konektoru. Zařízení můžete ovládat prostřednictvím programu v PC a tlačítkem na stolní konzoli. Barva: šedostříbrná. bez DPH:s 21% DPH:
8 256 Kč 9 990 Kč
Panasonic KX-NSR504 Panasonic KX-NSR504
Panasonic KX-NSR504 je komunikační server umožňující záznam, poslech a archivaci telefonních hovorů na telefonních linkách. Zařízení umožňuje záznam až 4 probíhajících hovorů, s možností licenčního rozšíření. Záznam je možný na všech linkách, jak VoIP, ISDN, digitálních tak na analogových. Záznam je ve vysoké kvalitě bez zkreslení. Poslech je možný jak přes PC (jednoduché webové rozhraní s intuitivním ovládáním), tak přes telefonní přístroj. Automatická archivace na externí úložiště. bez DPH:s 21% DPH:
51 198 Kč 61 950 Kč
Panasonic KX-NSR508 Panasonic KX-NSR508
Panasonic KX-NSR508 je komunikační server umožňující záznam, poslech a archivaci telefonních hovorů na telefonních linkách. Zařízení umožňuje záznam až 8 probíhajících hovorů, s možností licenčního rozšíření. Záznam je možný na všech linkách, jak VoIP, ISDN, digitálních tak na analogových. Záznam je ve vysoké kvalitě bez zkreslení. Poslech je možný jak přes PC (jednoduché webové rozhraní s intuitivním ovládáním), tak přes telefonní přístroj. Automatická archivace na externí úložiště. bez DPH:s 21% DPH:
64 421 Kč 77 950 Kč
Panasonic KX-NSR512 Panasonic KX-NSR512
Panasonic KX-NSR512 je komunikační server umožňující záznam, poslech a archivaci telefonních hovorů na telefonních linkách. Zařízení umožňuje záznam až 12 probíhajících hovorů, s možností licenčního rozšíření. Záznam je možný na všech linkách, jak VoIP, ISDN, digitálních tak na analogových. Záznam je ve vysoké kvalitě bez zkreslení. Poslech je možný jak přes PC (jednoduché webové rozhraní s intuitivním ovládáním), tak přes telefonní přístroj. Automatická archivace na externí úložiště. bez DPH:s 21% DPH:
76 711 Kč 92 820 Kč
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Záznamové zažízení pro telefonní hovory. VoIP telefony, ISDN linky, digitální linky a nahrávání hovorů pro telefonní ústředny. (Specializovaný obchod komunikační techniky Praha 4 Modřany)
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 nahrávání hovorů EMP0813-1607-06