Nahrávání hovorů | Nahrávání hovorů Nahrávání hovorů | Nahrávání hovorůHlavní strana >Nahrávání hovorů > Panasonic KX-NSR512
Nahrávání telefonních hovorů, záznam hovorů digitálních linek, nahrávání IP telefonů

Záznamník hovorů Panasonic KX-NSR512


Panasonic KX-NSR512

Záznamník hovorů Panasonic KX-NSR512 Panasonic KX-NSR512 je komunikační server umožňující záznam, poslech a archivaci telefonních hovorů na telefonních linkách. Zařízení umožňuje záznam až 12 probíhajících hovorů, s možností licenčního rozšíření. Záznam je možný na všech linkách, jak VoIP, ISDN, digitálních tak na analogových. Záznam je ve vysoké kvalitě bez zkreslení. Poslech je možný jak přes PC (jednoduché webové rozhraní s intuitivním ovládáním), tak přes telefonní přístroj. Automatická archivace na externí úložiště.
bez DPH: 76 711 Kč
s 21% DPH: 92 820 Kč
Množství:
Panasonic KX-NSR512 Pro pochopení konkrétních případů nebo při hledání možných vylepšení služeb zákazníkům je nutné mít přístup k dřívějším hovorům. Komunikační nahrávací server KX-NSR automatický nahrává telefonní hovory s vašimi zákazníky a záznamy hovorů lze ukládat do paměťového zařízení USB nebo prostřednictvím internetu na externí server.

Související výrobky:
Panasonic KX-NSR504 Panasonic KX-NSR504
Panasonic KX-NSR504 je komunikační server umožňující záznam, poslech a archivaci telefonních hovorů na telefonních linkách. Zařízení umožňuje záznam až 4 probíhajících hovorů, s možností licenčního rozšíření. Záznam je možný na všech linkách, jak VoIP, ISDN, digitálních tak na analogových. Záznam je ve vysoké kvalitě bez zkreslení. Poslech je možný jak přes PC (jednoduché webové rozhraní s intuitivním ovládáním), tak přes telefonní přístroj. Automatická archivace na externí úložiště. bez DPH:s 21% DPH:
51 198 Kč 61 950 Kč
Panasonic KX-NSR508 Panasonic KX-NSR508
Panasonic KX-NSR508 je komunikační server umožňující záznam, poslech a archivaci telefonních hovorů na telefonních linkách. Zařízení umožňuje záznam až 8 probíhajících hovorů, s možností licenčního rozšíření. Záznam je možný na všech linkách, jak VoIP, ISDN, digitálních tak na analogových. Záznam je ve vysoké kvalitě bez zkreslení. Poslech je možný jak přes PC (jednoduché webové rozhraní s intuitivním ovládáním), tak přes telefonní přístroj. Automatická archivace na externí úložiště. bez DPH:s 21% DPH:
64 421 Kč 77 950 Kč
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Záznamové zažízení pro telefonní hovory. VoIP telefony, ISDN linky, digitální linky a nahrávání hovorů pro telefonní ústředny. (Specializovaný obchod komunikační techniky Praha 4 Modřany)
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 panasonic kx-nsr512 EMS1214-1716-52