Nahrávání hovorů | Nahrávání hovorů Nahrávání hovorů | Nahrávání hovorůHlavní strana >Nahrávání hovorů > Smart Record - nahrávání hovorů
Nahrávání telefonních hovorů, záznam hovorů digitálních linek, nahrávání IP telefonů

Záznamník hovorů Smart Record - nahrávání hovorů


Smart Record - nahrávání hovorů

Záznamník hovorů Smart Record - nahrávání hovorů Smart Record je kvalitní zařízení včetně SW pro nahrávání telefonních hovorů do PC. Využití: nahrávání telefonních hovorů, nahrávání jednání v místnosti , přehledná archivace, třídění, vyhledávání, pro analogové i digitální telefony, připojení do portu USB vašeho PC. Zařízení můžete ovládat prostřednictvím programu v PC a tlačítky na stolní konzoli. Automatická nebo manuální aktivace, nastavení citlivosti, start s malým zobrazením přehrávače. Zapojení konzole Smart Record - mezi sluchátko a stolní telefon.
bez DPH: 7 430 Kč
s 21% DPH: 8 990 Kč
Množství:
Smart Record - nahrávání hovorů Ukládání do WAV souborů na PC, laptop, CD, server, network, LAN, FTP sitě, vyhledávání nahrávek dle klíčových slov, poznámky ke každé nahrávce 450 kb za minutu hovoru, 27 MB za hodinu hovoru bez komprese, součástí zařízení je komprese zvukových záznamů. 1 měsíc nahrávání se vám vejde na CDRW. Můžete nahrávat neomezený počet linek, stačí jen zakoupit 1 zařízení ke každému nahrávanému telefonu.

Technické parametry Smart Record - nahrávání hovorů

podrobné info Smart Record - 250 kB pdf
kompatibilní Windows Vista ano
kompatibilní Windows XP ano
kompatibilní Windows 7 ano
kompatibilní Windows 8 ano
kompatibilní Windows 8.1 ano
kompatibilní Windows 10 ano

Související výrobky:
Nahrávání hovorů VIDICODE PICO Nahrávání hovorů VIDICODE PICO
Nahrávání telefonních hovorů do PC - toto zařízení umožňuje nahrávání telefonních hovorů do Vašeho PC přes USB konektor. Předností je snadná instalace - zapojuje se mezi stolní telefon a mikrotelefonní sluchátko. V PC je přehledná archivace, třídění a vyhledávání. Použití pro analogové i digitální stolní telefony. Připojení na PC je také jednoduché pomocí USB konektoru. Zařízení můžete ovládat prostřednictvím programu v PC a tlačítkem na stolní konzoli. Barva: šedostříbrná. bez DPH:s 21% DPH:
8 256 Kč 9 990 Kč
Nahrávání hovorů ATEL-280 Nahrávání hovorů ATEL-280
Nahrávání telefonních hovorů s propojením na klasickou analogovou telefonní linku s kapacitou 280 hodin záznamu. Režim automatické nahrávání včech hovorů nebo manuální režim záznamu pouze hovorů vybraných. Profesionální kvalita záznamu díky vzorkování 44kHz, soubor s kompresí mp3 je ukládán na vloženou SD kartu (součást balení, obsahuje licencní klíč). Počet záznamů je neomezený, až do celkové kapacity 280 hodin. Při zaplnění paměti nové záznamy nahrazují záznamy staré, k dispozici je 280 hodin posledních hovorů. Poslech hovorů je možný přímo na zařízení (vestavěný reproduktor a audio výstup) nebo po vyjmutí SD karty je možný poslech, kopírování a mazání na PC. bez DPH:s 21% DPH:
4 537 Kč 5 490 Kč
Nahrávání hovorů ATEL-70 Nahrávání hovorů ATEL-70
Nahrávání telefonních hovorů s propojením na klasickou analogovou telefonní linku s kapacitou 70 hodin záznamu. Režim automatické nahrávání včech hovorů nebo manuální režim záznamu pouze hovorů vybraných. Profesionální kvalita záznamu díky vzorkování 44kHz, soubor s kompresí mp3 je ukládán na vloženou SD kartu (součást balení, obsahuje licencní klíč). Počet záznamů je neomezený, až do celkové kapacity 70 hodin. Při zaplnění paměti nové záznamy nahrazují záznamy staré, k dispozici je 70 hodin posledních hovorů. Poslech hovorů je možný přímo na zařízení (vestavěný reproduktor a audio výstup) nebo po vyjmutí SD karty je možný poslech, kopírování a mazání na PC. bez DPH:s 21% DPH:
4 124 Kč 4 990 Kč
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Záznamové zažízení pro telefonní hovory. VoIP telefony, ISDN linky, digitální linky a nahrávání hovorů pro telefonní ústředny. (Specializovaný obchod komunikační techniky Praha 4 Modřany)
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 smart record - nahrávání hovorů EMS1214-1719-07