Nahrávání hovorů | Nahrávání hovorů Nahrávání hovorů | Nahrávání hovorůHlavní strana >Nahrávání hovorů > Nahrávání hovorů VIDICODE PICO
Nahrávání telefonních hovorů, záznam hovorů digitálních linek, nahrávání IP telefonů

Záznamník hovorů Nahrávání hovorů VIDICODE PICO


Nahrávání hovorů VIDICODE PICO

Záznamník hovorů Nahrávání hovorů VIDICODE PICO Nahrávání telefonních hovorů do PC - toto zařízení umožňuje nahrávání telefonních hovorů do Vašeho PC přes USB konektor. Předností je snadná instalace - zapojuje se mezi stolní telefon a mikrotelefonní sluchátko. V PC je přehledná archivace, třídění a vyhledávání. Použití pro analogové i digitální stolní telefony. Připojení na PC je také jednoduché pomocí USB konektoru. Zařízení můžete ovládat prostřednictvím programu v PC a tlačítkem na stolní konzoli. Barva: šedostříbrná.
bez DPH: 8 256 Kč
s 21% DPH: 9 990 Kč
Množství:
Nahrávání hovorů VIDICODE PICO Parametry: Záznam až 180 hod. na pevném disku zabere 1GB, možnost instalovat 1 - 4 zařízení na jedom PC, Ready instal - doba instalace cca 3 minuty, prac.teplota: 0 - 40 st.C., velikost 7 x 6,6 x 2,8 cm, hmotnost 85 g. Systémové požadavky: Všechny IBM PC procesory, Microsoft Windows XP / Vista / 7, volný USB Poort nebo USB hub.

Technické parametry Nahrávání hovorů VIDICODE PICO

kompatibilní Windows 10 32 bit ano, 64 bit ano
kompatibilní Windows 8.1 32 bit ano, 64 bit ano
kompatibilní Windows 8 32 bit ano, 64 bit ano
kompatibilní Windows 7 32 bit ano, 64 bit ano
kompatibilní Windows Vista 32 bit ano, 64 bit ano
kompatibilní Windows XP 32 bit ano, 64 bit ano


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Záznamové zažízení pro telefonní hovory. VoIP telefony, ISDN linky, digitální linky a nahrávání hovorů pro telefonní ústředny. (Specializovaný obchod komunikační techniky Praha 4 Modřany)
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 nahrávání hovorů vidicode pico EMS1214-1715-52