Nahrávání hovorů | Nahrávání hovorů Nahrávání hovorů | Nahrávání hovorůHlavní strana >Nahrávání hovorů > Nahrávání hovorů ATEL-70
Nahrávání telefonních hovorů, záznam hovorů digitálních linek, nahrávání IP telefonů

Záznamník hovorů Nahrávání hovorů ATEL-70


Nahrávání hovorů ATEL-70

Záznamník hovorů Nahrávání hovorů ATEL-70 Nahrávání telefonních hovorů s propojením na klasickou analogovou telefonní linku s kapacitou 70 hodin záznamu. Režim automatické nahrávání včech hovorů nebo manuální režim záznamu pouze hovorů vybraných. Profesionální kvalita záznamu díky vzorkování 44kHz, soubor s kompresí mp3 je ukládán na vloženou SD kartu (součást balení, obsahuje licencní klíč). Počet záznamů je neomezený, až do celkové kapacity 70 hodin. Při zaplnění paměti nové záznamy nahrazují záznamy staré, k dispozici je 70 hodin posledních hovorů. Poslech hovorů je možný přímo na zařízení (vestavěný reproduktor a audio výstup) nebo po vyjmutí SD karty je možný poslech, kopírování a mazání na PC.
bez DPH: 4 124 Kč
s 21% DPH: 4 990 Kč
Množství:

Technické parametry Nahrávání hovorů ATEL-70

Formát záznamu mp3
Vzorkování frekvence 44 kHz stereo
Záznamové médium SD karta
Kapacita záznamů 70 hodin
Počet záznamů neomezený počet ( max 70 hodin )
Automatické nahrávání ano, všechny hovory
Manuální režim nahrávání ano, pouze vybrané hovory
Přepsání nejstarších záznamů automaticky, při plné paměti
Označení data záznamu ano
Označení času záznamu ano
Formát datum yyyymmdd
Formát čas hh-mm-ss 24h režim
Zálohování času ano ( při výpadku napájení )
Zálohování záznamů ano ( při výpadku napájení )
LCD displej ano, datum čas záznamu
Vestavěný reproduktor ano, interní
Regulace hlasitosti poslechu ano, 15 úrovní
Audio výstup ano, jack 3,5 stereo
Ruční mazání záznamů ano
Napájení adapter 230V 2.5W součástí balení
Rozměr v mm (Š x H x V) 107 x 70 x 38
Hmotnost 262 g

Související výrobky:
Nahrávání hovorů ATEL-280 Nahrávání hovorů ATEL-280
Nahrávání telefonních hovorů s propojením na klasickou analogovou telefonní linku s kapacitou 280 hodin záznamu. Režim automatické nahrávání včech hovorů nebo manuální režim záznamu pouze hovorů vybraných. Profesionální kvalita záznamu díky vzorkování 44kHz, soubor s kompresí mp3 je ukládán na vloženou SD kartu (součást balení, obsahuje licencní klíč). Počet záznamů je neomezený, až do celkové kapacity 280 hodin. Při zaplnění paměti nové záznamy nahrazují záznamy staré, k dispozici je 280 hodin posledních hovorů. Poslech hovorů je možný přímo na zařízení (vestavěný reproduktor a audio výstup) nebo po vyjmutí SD karty je možný poslech, kopírování a mazání na PC. bez DPH:s 21% DPH:
4 537 Kč 5 490 Kč
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Záznamové zažízení pro telefonní hovory. VoIP telefony, ISDN linky, digitální linky a nahrávání hovorů pro telefonní ústředny. (Specializovaný obchod komunikační techniky Praha 4 Modřany)
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 nahrávání hovorů atel-70 EMS1214-1715-51