Originální tonery a cartridge | Originální tonery a cartridge Originální tonery a cartridge | Originální tonery a cartridgeHlavní strana >Originální tonery a cartridge > Canon Drum Unit C-EXV3 - originální
Značkové originální tonery cartridge inkoustové náplně do tiskáren HP Canon a další.

Originál toner Canon Drum Unit C-EXV3 - originální


Canon Drum Unit C-EXV3 - originální

Originál toner Canon Drum Unit C-EXV3 - originální Originální válcová jednotka C-EXV3 pro tiskárny Canon IR2200, IR2200I, IR2800, IR3300, IR3300I.
bez DPH: 4 833 Kč
s 21% DPH: 5 848 Kč
Množství:
Canon Drum Unit C-EXV3 - originální Pokud chcete docílit profesionálního tisku a 100% kvality, používejte vždy originální tonery Canon. Používání jiného spotřebního materiálu (tonery jiných výrobců, opakovaně plněné tonery) může způsobit intenzivní interní čištění s negativním dopadem na rychlost tisku a může být příčinou nákladných oprav tiskového zařízení Canon. Jinými slovy řečeno, originální spotřební materiál Canon chrání Vaše investice a více náklady na provoz Vašeho tiskového zařízení Canon.


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Originál značkové náplně - tonery a inkoustové cartridge pro laserové a inkoustové tiskárny HP, Canon a další. Kancelářská technika Modřanská 1061 Praha 4.
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 canon drum unit c-exv3 - originální EMS1214-1713-24