Použité zboží | Použité zboží Použité zboží | Použité zbožíHlavní strana >Použité zboží > Siemens Euroset 2005 - použité zboží
Použité zboží

Použitý přístroj Siemens Euroset 2005 - použité zboží


Siemens Euroset 2005 - použité zboží

Použitý přístroj Siemens Euroset 2005 - použité zboží Telefon, tónová i pulsní volba, 16 pamětí, FLASH 100ms pro přepínání hovorů na tel.ústřednách, Redial - opakování volby naposledy voleného telefonního čísla. Stav telefonu : mírně použitý, bez závad.
bez DPH: 100 Kč
s 21% DPH: 121 Kč
Množství:
Siemens Euroset 2005 - použité zboží Jednoduchý, ale flexibilní Euroset 2005 se nejen snadno ovládá a nabízí jednoduchou instalaci, ale je také verzatilní. Kompatibilita s Pabx a PSTN vám umožňuje buď přímé připojení k pevné síti, nebo použití v rámci interní sítě telefonů doma nebo v kanceláři. Siemens Euroset 2005 lze také připevnit na stěnu, což vám umožňuje úsporu cenného prostoru na pracovním stole. Díky více než dvoumetrovému kabelu sluchátka a dalším dvěma metrům kabelu mezi telefonem a zásuvkou máte svobodu pohybovat se tak, jak se vám líbí.

Technické parametry Siemens Euroset 2005 - použité zboží

3 tlačítka cílové volby  3
10 tlačítek zkrácené volby  10
Opakování volby  ano
Rozšířené opakování volby  ano
Uložení čísla během hovoru  ano
Manuální vkládání pauzy  ano
Nastavení hlasitosti ve sluchátku  ano
Vypnutí mikrofonu  ano
Druh volby tónová / impulsní
Tlačítko zpětného dotazu (flash)  ano
Možnost montáže na zeď  ano


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Použité telefony pro pevnou linku, faxy, telefonní ústředny a příslušenství. (Specializovaný obchod s telefony Praha 4 Modřanská 1061)
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 siemens euroset 2005 - použité zboží EMS1214-1718-45