Siemens Gigaset | Siemens Gigaset Siemens Gigaset | Siemens GigasetHlavní strana >Siemens Gigaset > Siemens Gigaset DE310 IP PRO
IP telefony Siemens Gigaset. Bezšňůrové a stolní SIP telefony.

Siemens Gigaset Siemens Gigaset DE310 IP PRO


Siemens Gigaset DE310 IP PRO

Siemens Gigaset Siemens Gigaset DE310 IP PRO IP telefon Gigaset DE310 IP PRO je základní model profesionálního stolního přístroje pro internetové volání s možností až 2 SIP účtů. Černobílý LCD se 3 řádky / nastavitelná poloha, 2 SIP účty, HD zvuk s HDSP ™, 2x Fast Ethernet (10/100) port RJ45 switch, POE - Power over Ethernet, konektor pro náhlavní soupravu - RJ9, přímá volba z aplikace Microsoft Outlook™ kontakty přes PC(Gigaset QuickSync), možnost montáže na zeď. Barva: černá.
bez DPH: 2 058 Kč
s 21% DPH: 2 490 Kč
Množství:
Siemens Gigaset DE310 IP PRO DE310 IP PRO je IP telefon pro malé a střední podniky vyžadující základní telefonní systém, profesionální hovory a telefonních seznamy. Flexibilní použití, bezproblémové nastavení ( instalační průvodce, přednastavené SIP VoIP profily, vzdálení správa ) a kvalitní širokopásmový zvuk HDSP pro vaší obchodní komunikaci. Nastavitelný displej vždy poskytuje komfortní pohled z různých pozic. Snadná a pohodlná navigace IP telefonu DE310 IP díky navigační klávese.


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
IP telefony Siemens Gigaset. Bezšňůrové a stolní SIP telefony. (Specializovaný obchod s telefony Praha 4 Modřany)
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 siemens gigaset de310 ip pro EMS1214-1718-52