Siemens Hipath | Siemens Hipath Siemens Hipath | Siemens HipathHlavní strana >Siemens Hipath > OpenStage 10 T Lava - černá
Telefony Siemens OpenStage Optipoint a Optiset pro telefonní systémy Siemens HiPath a Hicom.

Telefon Siemens Hipath OpenStage 10 T Lava - černá


OpenStage 10 T Lava - černá

Telefon Siemens Hipath OpenStage 10 T Lava - černá OpenStage 10 T je správnou volbou tam, kde jsou požadovány pouze nejdůležitější telefonní funkce. Je vhodný např. pro použití ve skladových prostorách. OpenStage 10 T má 3 volně programovatelná tlačítka s červenými LED diodami, tlačítko reproduktoru s červenou LED diodou, tlačítka +/- pro nastavení hlasitosti, hlasitý příposlech. Bez LCD. Vhodný k montáži na zeď. Barva : černá - Lava.
bez DPH: 1 645 Kč
s 21% DPH: 1 990 Kč
Množství:
OpenStage 10 T Lava - černá OpenStage T je úplně nová generace digitálních systémových telefonů pro otevřenou a jednotnou komunikaci s IP komunikačními systémy HiPath 3000/4000. Produktová řada OpenStage nabízí intuitivní uživatelskou funkci a otevřená rozhraní pro spolupráci s ostatními zařízeními a tím umožňuje přístup k různým službám a aplikacím. OpenStage 10 T, 15 T a 30 T jsou zpětně kompatibilní a lze je provozovat jako telefony optiPoint.


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Telefony Siemens OpenStage Optipoint a Optiset pro telefonní ústředny Siemens Hipath a Hicom. Specializovaný obchod kancelářské techniky Modřanská 1061 Praha 4.
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 openstage 10 t lava - černá EMS1214-1716-09