Siemens Hipath | Siemens Hipath Siemens Hipath | Siemens HipathHlavní strana >Siemens Hipath > OpenScape DECT Phone S5
Telefony Siemens OpenStage Optipoint a Optiset pro telefonní systémy Siemens HiPath a Hicom.

Telefon Siemens Hipath OpenScape DECT Phone S5


OpenScape DECT Phone S5

Telefon Siemens Hipath OpenScape DECT Phone S5 OpenScape DECT Phone S5 je elegantní DECT bezšňůrové sluchátko se spoustou užitečných funkcí. Jedná se o vysoce kvalitní sluchátko se stříbrným předním panelem,1,8 palcový TFT barevný displej a moderním uživatelským rozhraním. Tento telefon vypadá opravdu nádherně. Nabízí optimální funkčnost, s vynikajícími obousměrný hands-free, Vibra Alarm, Bluetooth rozhraní a jack 2,5mm pro náhlavní soupravu. OpenScape DECT telefon S5 je nástupcem Gigaset S4 profesionál. Na základě DECT- / GAP - / PN-CAP - normy, je k dispozici pro HiPath- / OpenScape- bezdrátové systémy.
bez DPH: 3 711 Kč
s 21% DPH: 4 490 Kč
Množství:

Související výrobky:
OpenScape DECT Phone S5 Charger OpenScape DECT Phone S5 Charger
Nabíječka pro OpenScape DECT Phone S5. Obsahuje nabíjecí misku a síťový adapter. Je určena výhradně pro model OpenScape DECT Phone S5. bez DPH:s 21% DPH:
653 Kč 790 Kč
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Telefony Siemens OpenStage Optipoint a Optiset pro telefonní ústředny Siemens Hipath a Hicom. Specializovaný obchod kancelářské techniky Modřanská 1061 Praha 4.
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 openscape dect phone s5 EMS1214-1716-08