Siemens Hipath | Siemens Hipath Siemens Hipath | Siemens HipathHlavní strana >Siemens Hipath > OpenStage M3 Professional
Telefony Siemens OpenStage Optipoint a Optiset pro telefonní systémy Siemens HiPath a Hicom.

Telefon Siemens Hipath OpenStage M3 Professional


OpenStage M3 Professional

Telefon Siemens Hipath OpenStage M3 Professional Siemens Gigaset M3 Professional je špičkový DECT telefon (přídavné sluchátko) který je určen pro provoz v náročném prostředí, kde je vystaven vlhkosti, nečistotám, nárazům, prachu, nebo se používá v prosředí s vysokým okolním hlukem. Krytí tohoto přístroje je IP65 !!! OpenStage M3 Professional je nástupcem oblíbeného modelu Gigaset M2 professional. Vybavení telefonů OpenStage M3: Podsvícená klávesnice, Handsfree, tlačítko Message, 5-way navigační klávesa, zámek klávesnice .
bez DPH: 16 521 Kč
s 21% DPH: 19 990 Kč
Množství:

Související výrobky:
OpenStage M3 Professional - nabíječka OpenStage M3 Professional - nabíječka
OpenStage M3 Professional - nabíječka je dobíjecí stanice pro bezdrátové sluchátko OpenStage M3 Professional. Obsahuje nabíjecí misku a síťový adapter. bez DPH:s 21% DPH:
818 Kč 990 Kč
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Telefony Siemens OpenStage Optipoint a Optiset pro telefonní ústředny Siemens Hipath a Hicom. Specializovaný obchod kancelářské techniky Modřanská 1061 Praha 4.
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 openstage m3 professional EMS1214-1716-13