Software | Software Software | SoftwareHlavní strana >Software > ALL.WIN do 64 poboček - tarifikační SW
Telefonní software pro snadné odbavování hovorů callcentra a pracoviště spojovatelky. Phone Assistant, PC phone, Softphone.

Software ALL.WIN do 64 poboček - tarifikační SW


ALL.WIN do 64 poboček - tarifikační SW

Software ALL.WIN do 64 poboček - tarifikační SW Tarifikační program ALLWIN slouží pro finanční a statistické vyhodnocování telefonického provozu pobočkových telefonních ústředen Panasonic a Alcatel do 64 poboček, jejich jednotlivých linek, poboček nebo skupin poboček. Umožňuje vystavovat doklady související s provozem pobočkových telefonních ústředen (účtenky, souhrnné účty a faktury za uskutečněné hovory) včetně souhrnných přehledů o provozu a zajišťují bezchybný přenos záznamů o jednotlivých hovorech z ústředny do počítače a jejich uložení na pevný disk počítače.
bez DPH: 5 190 Kč
s 21% DPH: 6 280 Kč
Množství:

Technické parametry ALL.WIN do 64 poboček - tarifikační SW

počet evidovaných poboček max. 64
prostředí Windows XP ano
prostředí Windows Milenium ano
prostředí Windows 2000 ano
prostředí Windows 98 ano
prostředí Windows 95 ano
prostředí Windows 3.1 (3.11) ano
prostředí Windows NT volitelně
jazyková mutace CZ SK UK D

Související výrobky:
ALLget interface ALLget interface
ALLGet je určen pro přenos záznamů z jednoho přípojného bodu (ústředna, IP buffer, sériový buffer, soubor, disketa, modem/buffer) bez možnosti činnosti jak NT servis. Program ALLGet je distribuován jako nepovinný doplněk programů ALLWIN PLUS a ALLWIN TREND pro speciální případy. bez DPH:s 21% DPH:
2 290 Kč 2 771 Kč
ALL.WIN do 16 poboček - tarifikační SW ALL.WIN do 16 poboček - tarifikační SW
Tarifikační program ALLWIN slouží pro finanční a statistické vyhodnocování telefonického provozu pobočkových telefonních ústředen Panasonic a Alcatel do 16 poboček, jejich jednotlivých linek, poboček nebo skupin poboček. Umožňuje vystavovat doklady související s provozem pobočkových telefonních ústředen (účtenky, souhrnné účty a faktury za uskutečněné hovory) včetně souhrnných přehledů o provozu a zajišťují bezchybný přenos záznamů o jednotlivých hovorech z ústředny do počítače a jejich uložení na pevný disk počítače. bez DPH:s 21% DPH:
3 200 Kč 3 872 Kč
ALL.WIN do 32 poboček - tarifikační SW ALL.WIN do 32 poboček - tarifikační SW
Tarifikační program ALLWIN slouží pro finanční a statistické vyhodnocování telefonického provozu pobočkových telefonních ústředen Panasonic a Alcatel do 32 poboček, jejich jednotlivých linek, poboček nebo skupin poboček. Umožňuje vystavovat doklady související s provozem pobočkových telefonních ústředen (účtenky, souhrnné účty a faktury za uskutečněné hovory) včetně souhrnných přehledů o provozu a zajišťují bezchybný přenos záznamů o jednotlivých hovorech z ústředny do počítače a jejich uložení na pevný disk počítače. bez DPH:s 21% DPH:
3 990 Kč 4 828 Kč
ALL.WIN do 128 poboček - tarifikační SW ALL.WIN do 128 poboček - tarifikační SW
Tarifikační program ALLWIN slouží pro finanční a statistické vyhodnocování telefonického provozu pobočkových telefonních ústředen Panasonic a Alcatel do 128 poboček, jejich jednotlivých linek, poboček nebo skupin poboček. Umožňuje vystavovat doklady související s provozem pobočkových telefonních ústředen (účtenky, souhrnné účty a faktury za uskutečněné hovory) včetně souhrnných přehledů o provozu a zajišťují bezchybný přenos záznamů o jednotlivých hovorech z ústředny do počítače a jejich uložení na pevný disk počítače. bez DPH:s 21% DPH:
6 380 Kč 7 720 Kč
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Software pro telefonní ústředny Panasonic, CTI PC aplikace pro spojovatelky a callcentra. Software pro evidenci a účtování hovorů. Dodávky a servis telefonních ústředen Panasonic.
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 all.win do 64 poboček - tarifikační sw EMS1214-1712-49