Telefonní rozvaděče | Telefonní rozvaděče Telefonní rozvaděče | Telefonní rozvaděčeHlavní strana >Telefonní rozvaděče > Telefonní rozvaděč SIS 1
Telefonní rozvaděče pro zářezové systémy LSA plus Krone a SID-C Quante

Telefonní rozvaděč Telefonní rozvaděč SIS 1


Telefonní rozvaděč SIS 1

Telefonní rozvaděč Telefonní rozvaděč SIS 1 Sloupkový rozvaděč SIS 1 je určen k distribuci 100 párů při výstavbě rozvodných sítí s podzemním vedením. Sloupkový rozvaděč se instaluje ve volném prostranství do výkopu. Plastový korpus sloupku je osazen jedním rozváděčem MIS 1b, který možňuje instalaci nosníku zářezových modulů LSA PLUS nebo SID-C (10 nebo 10+1 pozice). Obsahuje přidržovače kabelů, ranžírovací oka, pryžová průchodka, uzamykatelné dveře, plastový plášť a plastové kotvící patky. Snadná instalace jako samostatně stojící sloupek se stupněm krytí IP54.
bez DPH: 5 698 Kč
s 21% DPH: 6 895 Kč
Množství:


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Telefonní rozvaděče a příslušenství telekomunikačních sítí. Zářezové svorkovnice LSA Plus Krone a SID-C Quante. Specializovaný obchod a servis Modřanská 1061/15 Praha 4.
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 telefonní rozvaděč sis 1 EMS1214-1719-27