Telefonní ústředny | Telefonní ústředny Telefonní ústředny | Telefonní ústřednyHlavní strana >Telefonní ústředny > Panasonic KX-NCP500VNE
Telefonní ústředny Panasonic s podporou VoIP internetové telefonie, bezdrátovým systémem DECT, automatickou spojovatelkou a dalšími funkcemi.

Telefonní ústředna Panasonic KX-NCP500VNE


Panasonic KX-NCP500VNE

Telefonní ústředna Panasonic KX-NCP500VNE Nová série KX-NCP500 Express je navržena pro zákazníky, kteří uvažují o výměně staré pobočkové telefonní ústředny za nové řešení umožňující flexibilitu a růst firmy v budoucnu a pro zákazníky se zvyšujícími se nároky na DECT systém (přechod ze základního řešení na pokrokovější). VoIP řešení je vybaveno vestavěnými aktivačními klíči pro 8 IP uživatelů, 4 digitálními porty (rozšířitelné na 12), 4 SLT porty, kartou DSP s kompresním výkonem 4 jednotek (DSP4), 4 vnějšími SIP kanály, Communication Assistant Basic Express.
bez DPH: 16 658 Kč
s 21% DPH: 20 157 Kč
Množství:
Panasonic KX-NCP500VNE Kancelářská komunikace se v současnosti odklání od tradičních telefonních systémů k nízkonákladovým a flexibilním IP systémům, které v plném rozsahu využívají předností rychlého růstu IP aplikací a globalizace. Pomocí systému KX-NCP500 lze vytvořit plně IP komunikační systém, který podporuje jak tradiční IP protokol H.323, tak i moderní SIP. KX-NCP500 je standardně vybavena novými IP funkcemi, které zvyšují jeho efektivitu a snižují komunikační náklady. Tento systém je navíc velice flexibilní a nabízí společnostem možnost přechodu na IP až ve chvíli kdy na to budou připraveny. Samozřejmostí je rozsáhlá podpora CTI aplikací, tak i možnost cenově nenáročného začlenění bezdrátového systému DECT.

Technické parametry Panasonic KX-NCP500VNETISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Telefonní ústředny Panasonic - Digitální ústředny Panasonic s podporou VoIP internetové telefonie a klasické analogové ústředny vhodné pro malé společnosti a rodinné domy. Dodávky instalace a servis ústředen Panasonic, Modřanská 1061 Praha 4
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 panasonic kx-ncp500vne EMS1214-1716-48