Pro SENIORY | Pro SENIORY Pro SENIORY | Pro SENIORYHlavní strana >Pro SENIORY > Přídavný domovní zvonek Visu Tone CZ
Domácí telefony pro pevnou linku vhodné pro seniory, nedoslýchavé a slabozraké.

Pro seniory na pevnou linku Přídavný domovní zvonek Visu Tone CZ


Přídavný domovní zvonek Visu Tone CZ

Pro seniory na pevnou linku Přídavný domovní zvonek Visu Tone CZ Přídavný domovní zvonek Visu Tone CZ je praktický zesilovač vyzvánění pro nedoslýchavé, využívají ho však také velice často i starší lidé, nebo zákazníci, obývající větší prostory a kteří neslyší klasické zvonění dveřního domovního zvonku. Zvonek má snadnou instalaci, připojuje se přímo kabelem ke stávajícímu dveřnímu zvonku, nebo k telefonu. Napájení 4 x batere AA, které jsou součástí balení. Barva bílá. Celkové rozměry: 15,2 x 11,5 x 4,0 cm. Hmotnost 350g.
bez DPH: 1 314 Kč
s 21% DPH: 1 590 Kč
Množství:
Přídavný domovní zvonek Visu Tone CZ Indikace zvonění: akustická (hlasité zvonění až 90 dB) a optická (jasné záblesky). U akustické signalizace je možnost nastavení až 5 úrovní hlasitosti, nastavení výšky vyzváněcího tónu a také výběr ze 4 vyzváněcích melodií. Tím je dosaženo, že každý užovatel si může nastavit zařízení tak, aby opravdu slyšel, pokud někdo bude zvonit. Balení obsahuje: 1 x přídavný zvonek, 1 x snímač s kabelem k domovnímu zvonku, 1 x kabel k telefonu, 4 x AA baterie. Možnost montáže na zeď.

Související výrobky:
Visu Tone CZ napájecí adapter Visu Tone CZ napájecí adapter
Visu Tone CZ napájecí adapter - jedná se o napájecí adapter pro přídavný domovní zvonek Visu Tone CZ. bez DPH:s 21% DPH:
207 Kč 250 Kč
Baterie AA Panasonic Xtreme Baterie AA Panasonic Xtreme
Baterie 1,5V Panasonic alkaline XTREME Power R6 ( tužka). Alkalická baterie 1,5V balení blistr 4ks (cena / 1ks). Cena za 1 kus. bez DPH:s 21% DPH:
21 Kč 25 Kč
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Telefony pro seniory, slabozraké a nedoslýchavé pro pevnou linku. Specializovaný obchod a servis telefonů Praha 4 Modřanská 1061.
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 přídavný domovní zvonek visu tone cz EMS1214-1718-39