Pro SENIORY | Pro SENIORY Pro SENIORY | Pro SENIORYHlavní strana >Pro SENIORY > Přídavný zesilovač telefonního hovoru TA10 CZ
Domácí telefony pro pevnou linku vhodné pro seniory, nedoslýchavé a slabozraké.

Pro seniory na pevnou linku Přídavný zesilovač telefonního hovoru TA10 CZ


Přídavný zesilovač telefonního hovoru TA10 CZ

Pro seniory na pevnou linku Přídavný zesilovač telefonního hovoru TA10 CZ Přídavný zesilovač telefonního hovoru TA10 CZ je velmi kvalitní zesilovač telefonního hovoru se snadnou obsluhou a jednoduchou instalací. Toto zařízení je určeno převážně pro seniory, nebo pro zákazníky, pro které je hlasitost běžných telefonních přístrojů příliš nízká. Tento zesilovač dokáže zesílit zvuk až o 45 dB. Plynule nastavitelné zesílení až 30 dB. Možnost regulace basů a výšek pro lepší slyšitelnost - 4 stupně.
bez DPH: 1 314 Kč
s 21% DPH: 1 590 Kč
Množství:
Přídavný zesilovač telefonního hovoru TA10 CZ Snadná instalace - zesilovač se snadno zapojí mezi telefon a telefonní sluchátko. Propojovací kabel je součástí balení. Napájení - baterie 9V, která NENÍ součástí balení, nutno dokoupit. Přepínač kompatibility stolních telefonů - 7 poloh, tzn. zesilovač je kompatibilní téměř se všemi typy stolních telefonů !!! .Velikost: 11,6 x 7,8 x 3,6 cm.


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Telefony pro seniory, slabozraké a nedoslýchavé pro pevnou linku. Specializovaný obchod a servis telefonů Praha 4 Modřanská 1061.
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 přídavný zesilovač telefonního hovoru ta10 cz EMS1214-1718-40