Pro SENIORY | Pro SENIORY Pro SENIORY | Pro SENIORYHlavní strana >Pro SENIORY > Telefon pro seniory 311
Domácí telefony pro pevnou linku vhodné pro seniory, nedoslýchavé a slabozraké.

Pro seniory na pevnou linku Telefon pro seniory 311


Telefon pro seniory 311

Pro seniory na pevnou linku Telefon pro seniory 311 Společnost ATEL SERVIS spol s r.o. nabízí unikátní telefonní přístroj - seniorský telefon na pevnou linku od kvalitního švédského výrobec DORO. Jedná se o klasický stolní telefon, určený převážně pro seniory, kterými je oblíbený a to pro svou jednoduchost a přehlednost. Doro je švédská společnost, jejíž historie sahá až do roku 1974. Zaměřuje se především na výrobu telefonů pro pevnou linku, mobilních telefonů a smatphonů, které jsou určeny jak pro kanceláře, tak i pro širokou veřejnost. Proslavila se svými vysoce kvalitními výrobky, které jsou určeny převážně pro starší populaci - seniory.
bez DPH: 818 Kč
s 21% DPH: 990 Kč
Množství:
Telefon pro seniory 311 Popis: velká tlačítka s velkými číslicemi, 3 paměti rychlé volby, paměť pro opětovné volání posledního čísla, které bylo vytočeno, regulace hlasitosti sluchátka, 3 melodie zvonění s mechanickým nastavením hlasitosti, světelná signalizace příchozího hovoru, možnost montáže na zeď, nepotřebuje baterie, bezproblémová kompatibilita s naslouchadly. Barva bílá.


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Telefony pro seniory, slabozraké a nedoslýchavé pro pevnou linku. Specializovaný obchod a servis telefonů Praha 4 Modřanská 1061.
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 telefon pro seniory 311 EMS1214-1719-15