Pro SENIORY | Pro SENIORY Pro SENIORY | Pro SENIORYHlavní strana >Pro SENIORY > Telefon pro seniory 319
Domácí telefony pro pevnou linku vhodné pro seniory, nedoslýchavé a slabozraké.

Pro seniory na pevnou linku Telefon pro seniory 319


Telefon pro seniory 319

Pro seniory na pevnou linku Telefon pro seniory 319 Společnost ATEL SERVIS spol s r.o. nabízí unikátní telefonní přístroj - seniorský telefon na pevnou linku od kvalitního švédského výrobec DORO. Jedná se o klasický stolní telefon, určený převážně pro seniory, kterými je oblíbený a to pro svou jednoduchost a přehlednost. Doro je švédská společnost, jejíž historie sahá až do roku 1974. Zaměřuje se především na výrobu telefonů pro pevnou linku, mobilních telefonů a smatphonů, které jsou určeny jak pro kanceláře, tak i pro širokou veřejnost. Proslavila se svými vysoce kvalitními výrobky, které jsou určeny převážně pro starší populaci - seniory.
bez DPH: 2 058 Kč
s 21% DPH: 2 490 Kč
Množství:
Telefon pro seniory 319 Popis: velká tlačítka s velkými číslicemi, které jsou schovány pod krytkou, která je odnímatelná, 4 veliké obrázkové klávesy rychlé volby, tlačítko pro extra vysokou hlasitost ve sluchátku, vysoce citlivý mikrofon, paměť pro opětovné volání posledního čísla, které bylo vytočeno, plynulá regulace hlasitosti sluchátka, regulace výšky tónu ve sluchátku, velmi hlasité zvonění s mechanickým nastavením hlasitosti, mechanické nastavení výšky vyzváněcího tónu, světelná signalizace příchozího hovoru, možnost montáže na zeď, bezproblémová kompatibilita s naslouchadly. Velikost cca 22 x 20. Barva bílá.


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Telefony pro seniory, slabozraké a nedoslýchavé pro pevnou linku. Specializovaný obchod a servis telefonů Praha 4 Modřanská 1061.
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 telefon pro seniory 319 EMS1214-1719-15