Pro SENIORY | Pro SENIORY Pro SENIORY | Pro SENIORYHlavní strana >Pro SENIORY > Doro PhoneEasy 311 AS CZ
Domácí telefony pro pevnou linku vhodné pro seniory, nedoslýchavé a slabozraké.

Pro seniory na pevnou linku Doro PhoneEasy 311 AS CZ


Doro PhoneEasy 311 AS CZ

Pro seniory na pevnou linku Doro PhoneEasy 311 AS CZ Doro PhoneEasy 311 je klasický stolní telefon, určený převážně pro seniory, kterými je oblíbený a to pro svou jednoduchost a přehlednost. Jedná se o základní model renomovaného výrobce DORO. Popis: velká tlačítka s velkými číslicemi, 3 paměti rychlé volby, paměť pro opětovné volání posledního čísla, které bylo vytočeno, regulace hlasitosti sluchátka, 3 melodie zvonění s mechanickým nastavením hlasitosti, světelná signalizace příchozího hovoru, možnost montáže na zeď, bezproblémová kompatibilita s naslouchadly. Barva bílá.
bez DPH: 818 Kč
s 21% DPH: 990 Kč
Množství:
Doro PhoneEasy 311 AS CZ Doro je švédská společnost, jejíž historie sahá až do roku 1974. Zaměřuje se především na výrobu telefonů pro pevnou linku, mobilních telefonů a smatphonů, které jsou určeny jak pro kanceláře, tak i pro širokou veřejnost. Proslavila se svými vysoce kvalitními výrobky, které jsou určenu převážně pro seniory. Díky snadnému ovládání produktů této společnosti může spousta seniorů vést plný a bohatý život, kdy mohou být v telefonickém spojení se svou rodinou a svými přáteli. Doro klade důraz na kvalitu výrobků, což je pro tuto společnost prvořadý cíl.

Související výrobky:
Doro MemoryPlus 319i AS CZ Doro MemoryPlus 319i AS CZ
Doro MemoryPlus 319i je klasický stolní telefon, určený převážně pro seniory, kterými je oblíbený a to pro svou jednoduchost a přehlednost. Jedná se o špičkový model renomovaného výrobce DORO. Popis: velká tlačítka s velkými číslicemi, které jsou schovány pod odnímatelnou krytkou, 4 veliké obrázkové klávesy rychlé volby, tlačítko pro extra vysokou hlasitost ve sluchátku (+15dB !!!), vysoce citlivý mikrofon, paměť pro opětovné volání posledního čísla, které bylo vytočeno. bez DPH:s 21% DPH:
2 058 Kč 2 490 Kč
Doro PhoneEasy 331 AS CZ Doro PhoneEasy 331 AS CZ
Doro PhoneEasy 331 je klasický stolní telefon, určený převážně pro seniory, kterými je oblíbený a to pro svou jednoduchost a přehlednost. Jedná se o oblíbený model renomovaného výrobce DORO. Popis: velká tlačítka s velkými číslicemi, 3 veliké obrázkové klávesy rychlé volby, paměť pro opětovné volání posledního čísla, které bylo vytočeno, regulace hlasitosti sluchátka, velmi hlasité zvonění s mechanickým nastavením hlasitosti, světelná signalizace příchozího hovoru, možnost montáže na zeď, bezproblémová kompatibilita s naslouchadly. Nepotřebuje baterie !!! Barva bílá. bez DPH:s 21% DPH:
1 231 Kč 1 490 Kč
Doro senior set 311 Doro senior set 311
Doro senior set 311 je oblíbená cenově zvýhodněná souprava pro starší lidi, kteří potřebují telefonní přístroj pro pevnou linku s jednoduchým ovládáním a hlasitým zvoněním, skládající se z telefonu DORO Phone Easy 311, přídavného zvonku JW-102 a propojovacího telefonního kabelu o délce 5m bílé barvy. bez DPH:s 21% DPH:
1 066 Kč 1 290 Kč
Přídavný telefonní zvonek JW-102 Přídavný telefonní zvonek JW-102
Přídavný zvonek JW-102 se zapojuje velice snadno a to do série nebo paralelně na klasickou (analogovou) linku. Pro paralelní zapojení je třeba dokoupit tuto rozdvojku: rozdvojka telefonní RJ11 2F1M. Indikace zvonění: světelná pomocí doutnavky (slabé blikání) a zvuková - dvě úrovně zvonění normální a zvýšená (pokud je přepínač zvonění v poloze HI - velmi vysoká hlasitost zvonění !!! ). bez DPH:s 21% DPH:
215 Kč 260 Kč
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Telefony pro seniory, slabozraké a nedoslýchavé pro pevnou linku. Specializovaný obchod a servis telefonů Praha 4 Modřanská 1061.
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 doro phoneeasy 311 as cz EMS1214-1713-31