Pro SENIORY | Pro SENIORY Pro SENIORY | Pro SENIORYHlavní strana >Pro SENIORY > Doro PhoneEasy 311 black AS CZ
Domácí telefony pro pevnou linku vhodné pro seniory, nedoslýchavé a slabozraké.

Pro seniory na pevnou linku Doro PhoneEasy 311 black AS CZ


Doro PhoneEasy 311 black AS CZ

Pro seniory na pevnou linku Doro PhoneEasy 311 black AS CZ Doro PhoneEasy 311 black je klasický stolní telefon, určený převážně pro seniory, kterými je oblíbený a to pro svou jednoduchost a přehlednost. Jedná se o základní model renomovaného výrobce DORO. Popis: velká tlačítka s velkými číslicemi, 3 paměti rychlé volby, paměť pro opětovné volání posledního čísla, které bylo vytočeno, regulace hlasitosti sluchátka, 3 melodie zvonění s mechanickým nastavením hlasitosti, světelná signalizace příchozího hovoru, možnost montáže na zeď, bezproblémová kompatibilita s naslouchadly. Barva černá.
bez DPH: 818 Kč
s 21% DPH: 990 Kč
Množství:
Doro PhoneEasy 311 black AS CZ Doro je švédská společnost, jejíž historie sahá až do roku 1974. Zaměřuje se především na výrobu telefonů pro pevnou linku, mobilních telefonů a smatphonů, které jsou určeny jak pro kanceláře, tak i pro širokou veřejnost. Proslavila se svými vysoce kvalitními výrobky, které jsou určenu převážně pro seniory. Díky snadnému ovládání produktů této společnosti může spousta seniorů vést plný a bohatý život, kdy mohou být v telefonickém spojení se svou rodinou a svými přáteli. Doro klade důraz na kvalitu výrobků, což je pro tuto společnost prvořadý cíl.


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Telefony pro seniory, slabozraké a nedoslýchavé pro pevnou linku. Specializovaný obchod a servis telefonů Praha 4 Modřanská 1061.
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 doro phoneeasy 311 black as cz EMS1214-1713-31