Pro SENIORY | Pro SENIORY Pro SENIORY | Pro SENIORYHlavní strana >Pro SENIORY > Vtech LS1500 CS
Domácí telefony pro pevnou linku vhodné pro seniory, nedoslýchavé a slabozraké.

Pro seniory na pevnou linku Vtech LS1500 CS


Vtech LS1500 CS

Pro seniory na pevnou linku Vtech LS1500 CS Vtec LS1500 CS je bezdrátový telefonní přístroj na klasickou telefonní linku, který díky své jednoduchosti je určen převážně pro seniory. Popis: podsvícená klávesnice s velkými tlačítky pro snadnou obsluhu, veliký podsvícený displej pro snadnou čitelnost, telefonní seznam až na 20 čísel, hlasitý odposlech, funkce Paging - pro nalezení sluchátka, identifikace volajícího, seznam příchozích hovorů až pro 10 čísel, zmeškaná volání, 5 vyzváněcích tónů + 5 vyzváněcích melodií, ECO mód - snížení záření, doba hovoru až 10 hodin, pohotovostní doba až 120 hodin - dle použitých baterií. Barva černá. Menu v AJ.
bez DPH: 736 Kč
s 21% DPH: 890 Kč
Množství:
Vtech LS1500 CS Společnost Vtech je uznávanou společností, která se specializuje už od roku 1976 na výrobu elektronických vzdělávacích hraček a telefonních přístrojů pro seniory. Jejich produkty jsou vysoce inovativní a určují trendy, kudy se technika bude ubírat. Vtech je jméno, které nabízí spolehlivost a kvalitu za dostupnou cenu, protože jejich výrobky jsou primárně určeny seniorům a dětem. Tato společnost cítí, že ento segment uživatelů kromě spolehlivosti vyžaduje i rozumnou cenu a proto jim vychází vstříct.

Související výrobky:
Vtech LS1650 CS Vtech LS1650 CS
Vtech LS1650 CS je telefonní přístroj na klasickou telefonní linku, který je určen převážně pro seniory. Skládá se ze stolního přehledného telefonu a bezdrátového sluchátka. Toto kombinované zařízení je velice oblíbené pro svou variabilitu, přehlednost a spolehlivost. Popis: stolní jednotka: velký černobílý modře podsvícený displej který ukazuje kdo vám volá, 3 veliké obrázkové klávesy pro jednotlačítkovou volbu, záznamník až na 15 minut, veliké klávesy, hlasitý odposlech. Sluchátko: veliký černobílý displej s modrým podsvícením pro lepší čitelnost, veliké klávesy, 2 paměťová tlačítla pro jednotlačítkovou volbu, seznam posledních 20 volajících čísel. bez DPH:s 21% DPH:
1 314 Kč 1 590 Kč
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Telefony pro seniory, slabozraké a nedoslýchavé pro pevnou linku. Specializovaný obchod a servis telefonů Praha 4 Modřanská 1061.
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 vtech ls1500 cs EMS1214-1719-34