Telefony | Telefony Telefony | TelefonyHlavní strana >Telefony > Polycom SoundStation 2W LCD EX
Telefony Panasonic Siemens Euroset, telefony se záznamníkem a telefony se zobrazením čísla volajícího

Telefon Polycom SoundStation 2W LCD EX


Polycom SoundStation 2W LCD EX

Telefon Polycom SoundStation 2W LCD EX Bezdrátový DECT konferenční telefon s dosahem až 50m (1.9/ 2.4GHz), který se připojuje pomocí základnové stanice (je součástí balení) na analogovu linku. Je vhodný všude tam kde není možné instalovat potřebnou kabeláž ke stolu. Obsahuje 2 porty pro rozšíření o externí sadu mikrofonů(2 ks - není součástí balení, možno dokoupit). Také je vybaven portem pro pevné kabelové spojení s PC nebo mobilním telefonem. Obsahuje baterie s kapacitou až 24 hodin hovorového času. Možnost upgradovat SW přes USB. LCD 132x65 pixelů, jednoduché a intuitivní ovládání. Zapojení na klasickou analogovou linku. Barva : černá grafitová. Výrobce : Polycom. Verze: CZ !!!
bez DPH: 23 132 Kč
s 21% DPH: 27 990 Kč
Množství:
Polycom SoundStation 2W LCD EX Americký výrobce Polycom se řadí mezi špičku v oblasti audio, video konference a další komunikační zařízení přinášejí nejenom vysokou efektivitu práce, ale také šetří čas, zdroje a energie na primární problémy společnosti.

Související výrobky:
Polycom SoundStation 2 LCD EX - microfone Polycom SoundStation 2 LCD EX - microfone
Polycom SoundStation 2 LCD EX - microfone je sada dvou originálních přídavných hypercardioidových mikrofonů pro Sound Station 2 EX. Kmitočtový rozsah: 300 – 3500 Hz. Verze: CZ !!! bez DPH:s 21% DPH:
5 777 Kč 6 990 Kč
Polycom SoundStation DUO Polycom SoundStation DUO
Polycom SoundStation DUO je vynikající kompaktní konferenční telefon s podporou analogové a VoIP linky ( SIP). Tím má široké uplatnění převážně v konferenčních místnostech firem a společností. SoundStation Duo lze rozšířit o dvojici doplňkových postranních mikrofonů. Ovládá se jednoduše pomocí menu Funkce FLASH, MUTE, tři navigační klávesy. Nastavení hlasitosti audiokonference a typu vyzvánění. Zvýšená odolnost proti vysokofrekvenčnímu rušení mobilními telefony. Kvalitní zvuk - HD Voice, podpora PoE napájení. Verze: CZ !!! bez DPH:s 21% DPH:
16 686 Kč 20 190 Kč
Přepěťová ochrana APC SurgeArrest Essential Přepěťová ochrana APC SurgeArrest Essential
APC SurgeArrest Essential je přepěťová ochrana proti proudovým nárazům a úderu blesku. Chrání zařízení proti proudovým nárazům a napěťovým špičkám. Výkon a shoda dle norem IEEE pro průchozí napětí: Náročné testy nezávislých organizací poskytují záruku, že přepěťové ochrany společnosti APC ochrání vaše zařízení a data před případnými výboji a přepětím. Šumový filtr: Produkt Surge Protector bere ohled na šum EMI/RFI, který může způsobit chyby dat a zablokování klávesnice, a poskytuje tak lepší výkon chráněných zařízení. bez DPH:s 21% DPH:
289 Kč 350 Kč
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Telefony pro pevnou telefonní linku. (Specializovaný obchod s telefony Praha 4 Modřanská 1061)
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 polycom soundstation 2w lcd ex EMS1214-1718-36