Telefony | Telefony Telefony | TelefonyHlavní strana >Telefony > Polycom SoundStation 2 LCD
Telefony Panasonic Siemens Euroset, telefony se záznamníkem a telefony se zobrazením čísla volajícího

Telefon Polycom SoundStation 2 LCD


Polycom SoundStation 2 LCD

Telefon Polycom SoundStation 2 LCD Polycom Sound Station 2 - česká verze - je konferenční telefon až pro 10 osob, místnost 5 x 6 m, plně obousměrná komunikace dovoluje oběma stranám mluvit současně, tři hypercardioidové mikrofony zaručují pokrytí 360 stupňů, možnost nahrávání konverzace, jednoduché připojení běžnou analogovou telefonní linkou, LCD displej 132x65 pixelů, jednoduché a intuitivní ovládání, telefonní seznam, hlasitost 94 dBA SPL. Zapojení na klasickou analogovou linku. Barva : černá grafitová. Výrobce : Polycom. Verze: CZ !!!
bez DPH: 13 215 Kč
s 21% DPH: 15 990 Kč
Množství:
Polycom SoundStation 2 LCD Oblíbený model konferenčního telefonu určený pro středně velké místnosti. Patentovaná technologie pro odbourávání okolních hluků, šumů a zpětné vazby. Za příplatek je také možno dodat SoundStation 2 LCD EX (nejvyšší verze s LCD displejem a porty pro rozšíření o externí sadu mikrofonů). Americký výrobce Polycom se řadí mezi špičku v oblasti audio, video konference a další komunikační zařízení přinášejí nejenom vysokou efektivitu práce, ale také šetří čas, zdroje a energie na primární problémy společnosti.

Související výrobky:
Polycom VoiceStation 300 Polycom VoiceStation 300
Kompaktní cenově dostupný konferenční telefon s atraktivním designem, připojení na analogovou linku, pro skupiny do 4 osob, 3 vysoce kvalitní mikrofony pokrývají okolí 360stupňů a mají dosah až 2m. Systém odbourávání okolních hluků, šumů a zpětné vazby, universální klávesnice pro přístup k telefonním funkcím, barevná signalizace LED informující o stavu přístroje. Barva: šedočerná. Zapojení na klasickou analogovou linku. Výrobce : Polycom. Verze: CZ !!! bez DPH:s 21% DPH:
8 256 Kč 9 990 Kč
Přepěťová ochrana APC SurgeArrest Essential Přepěťová ochrana APC SurgeArrest Essential
APC SurgeArrest Essential je přepěťová ochrana proti proudovým nárazům a úderu blesku. Chrání zařízení proti proudovým nárazům a napěťovým špičkám. Výkon a shoda dle norem IEEE pro průchozí napětí: Náročné testy nezávislých organizací poskytují záruku, že přepěťové ochrany společnosti APC ochrání vaše zařízení a data před případnými výboji a přepětím. Šumový filtr: Produkt Surge Protector bere ohled na šum EMI/RFI, který může způsobit chyby dat a zablokování klávesnice, a poskytuje tak lepší výkon chráněných zařízení. bez DPH:s 21% DPH:
289 Kč 350 Kč
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Telefony pro pevnou telefonní linku. (Specializovaný obchod s telefony Praha 4 Modřanská 1061)
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 polycom soundstation 2 lcd EMS1214-1718-35