Telefony | Telefony Telefony | TelefonyHlavní strana >Telefony > Telco PH 895 N
Telefony Panasonic Siemens Euroset, telefony se záznamníkem a telefony se zobrazením čísla volajícího

Telefon Telco PH 895 N


Telco PH 895 N

Telefon Telco PH 895 N Telco PH 895N je klasický stolní telefonní přístoj s displejem, který umí zobrazovat CLIP - identifikaci volajícího. Je nápájen přímo z tel. linky, nejsou tedy potřeba baterie nebo síťový adaptér. Základní funkce: paměť příchozích hovorů na 61 míst, paměť odchozích hovorů na 16 míst, 3 zkrácené volby , funkce FLASH, oboustranný hlasitý telefon, nastavení, hlasitosti reproduktoru, zobrazení délky hovoru, světelná indikace provozu, nastavení hlasitosti zvonění, tónová, pulzní volba, možnost montáže na stěnu, barva černá.
bez DPH: 405 Kč
s 21% DPH: 490 Kč
Množství:

Související výrobky:
Přepěťová ochrana APC SurgeArrest Essential Přepěťová ochrana APC SurgeArrest Essential
APC SurgeArrest Essential je přepěťová ochrana proti proudovým nárazům a úderu blesku. Chrání zařízení proti proudovým nárazům a napěťovým špičkám. Výkon a shoda dle norem IEEE pro průchozí napětí: Náročné testy nezávislých organizací poskytují záruku, že přepěťové ochrany společnosti APC ochrání vaše zařízení a data před případnými výboji a přepětím. Šumový filtr: Produkt Surge Protector bere ohled na šum EMI/RFI, který může způsobit chyby dat a zablokování klávesnice, a poskytuje tak lepší výkon chráněných zařízení. bez DPH:s 21% DPH:
289 Kč 350 Kč
Protiskluzová podložka NANO Protiskluzová podložka NANO
Speciální protiskluzová podložka pro stolní telefony. Velmi vhodná, zabraňuje pohybu přístroje po stole, když zvedneme sluchátko přístroje. Rozměr 22 x 20 cm. Pokud je zapotřebí menší rozměr, dá se jednoduše zastřihnout nůžkami. Barva černá. bez DPH:s 21% DPH:
41 Kč 50 Kč
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Telefony pro pevnou telefonní linku. (Specializovaný obchod s telefony Praha 4 Modřanská 1061)
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 telco ph 895 n EMS1214-1719-14