AKČNÍ NABÍDKA | AKČNÍ NABÍDKA AKČNÍ NABÍDKA | AKČNÍ NABÍDKAHlavní strana >AKČNÍ NABÍDKA > ADSL Splitter Annex B AtTEL
Sleva telefonů, bezdrátových telefonů, telefonních ústředen a další kancelářské techniky

Sleva - ADSL Splitter Annex B AtTEL


ADSL Splitter Annex B AtTEL

Sleva - ADSL Splitter Annex B AtTEL Rozbočovač ADSL splitter slouží k oddělení frekvenčního pásma klasické telefonní linky nebo ISDN linky od frekvenčního pásma ADSL. Umožňuje současný provoz telefonní přípojky i přenos dat po jednom vedení a splitter odděluje telefonní hovor od přenášených dat. Splitter Annex B je možné použít ke všem ADSL a ADSL2+ modemům. Určen pro telekomunikační síť Telefonica O2. Konektory: 3x RJ11(RJ12). Výrobce : AtTEL.
bez DPH: 124 Kč
s 21% DPH: 150 Kč
Množství:
ADSL Splitter Annex B AtTEL Instalace ADSL rozbočovače je snadná: Umístěte rozbočovač v blízkosti telefonní zásuvky. 1. Propojte vaším telefonním kabelem telefon s rozbočovačem (zásuvka PHONE). 2. Propojte telefonním kabelem telefonní zásuvku s rozbočovačem (zásuvka LINE). 3. Propojte telefonním kabelem ADSL modem s rozbočovačem (zásuvka DSL).

Technické parametry ADSL Splitter Annex B AtTEL

Technologie ADSL ANNEX B
Vstup tel. linka ( nebo ISDN ) - konektor RJ12
Výstup pro telefon ( pro NT při ISDN ) - konektor RJ12
Výstup pro modem ADSL* - konektor RJ45
* lze použít i modem s konektorem RJ12

Související výrobky:
ADSL Splitter ADSL Splitter
ADSL Splitter Annex B - Rozbočovač ADSL splitter slouží k oddělení frekvenčního pásma klasické telefonní linky nebo ISDN od frekvenčního pásma ADSL. Umožňuje současný provoz telefonní přípojky i přenos dat po jednom vedení a splitter odděluje telefonní hovor od přenášených dat. Splitter Annex B je možné použít ke všem ADSL a ADSL2+ modemům. Určen pro telekomunikační síť Telefonica O2. bez DPH:s 21% DPH:
124 Kč 150 Kč
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Akční slevy telefonů pro pevnou linku, bezdrátových telefonů, faxů a telefonních ústředen Panasonic Siemens Gigaset Euroset a další.
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 adsl splitter annex b attel EMS1214-1712-44