Datové produkty | Datové produkty Datové produkty | Datové produktyHlavní strana >Datové produkty > Panasonic Smart Home ovladač na klíče KX-HNK102FX
Počítačové příslušenství, síťové komponety, wifi bezdrátový přenos dat, adsl modemy a routery.

Datové zařízení Panasonic Smart Home ovladač na klíče KX-HNK102FX


Panasonic Smart Home ovladač na klíče KX-HNK102FX

Datové zařízení Panasonic Smart Home ovladač na klíče KX-HNK102FX Panasonic Smart Home ovladač na klíče KX-HNK102FX - jedná se o dálkové ovládání na klíče se třemi tlačítky pro změnu režimu (ARM / DISARM / Nastavitelné smart tlačítko) a nastavení vybrané funkce jako SOS funkce nebo spuštění naprogramované operace jako např. zapnutí chytré zásuvky.
bez DPH: 901 Kč
s 21% DPH: 1 090 Kč
Množství:
Panasonic Smart Home ovladač na klíče KX-HNK102FX Tento produkt musí být připojen k systému Panasonic Smart Home Starter Kit, nebo Starter Kit Plus. V jednom systému Panasonic Smart Home Starter Kit může být maximálně 50 čidel - senzorů (dohromady všechny typy senzorů).


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Bezšňůrová domácí komunikace s WiFi routery Siemens GIGASET. Specializovaný obchod bezdrátových komponentů Siemens Gigaset, Modřanská 1061/15 Praha 4.
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2010 panasonic smart home ovladač na klíče kx-hnk102fx EMS1214-1718-21